Kağıthane / İST
+905367080864

Baran Restaurant / Restoran Sipariş Numarası

Damağınızdan Düşmeyen Lezzet

Baran Restoran Paket Servis Numarası, Whatsapp Sipariş Hattı, Whatsapp Hızlı Sipariş Hattı

İstanbul ilinin Kağıthane ilçesine bağlı Çağlayan Mahallesi‘nde 1997 yılından itibaren hizmet veren Baran Restaurant siz değerli ziyaretçilerimizi kebap, tatlı, çorba, soğuk mezeler ile bir araya getiriyor. Siz aklınızdakini söylüyorsunuz ve biz kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Gerek restoranımızda  gerekse de evinize gönderdiğimiz paket servisle lezzetlerimizden son demine kadar faydalanıyorsunuz. Bunun için pandemi nedeniyle insanların restoranlara, lokantalara gidemediğini göz önünde bulundurarak paket servis hizmetini devreye almış bulunmaktayız.

Sizde web sitemiz üzerinde veya internette kısa bir araştırma yaptığınızda Baran Restoran Paket Servis Numaralarına  çok kolay bir şekilde erişebileceksiniz. Kağıthane bölgesinde Çağlayan Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İzzetpaşa Mahallesi, Çağlayan Dere, Hamidiye Mahallesi, Sular İdaresi Mahallesi olmak üzere birçok semtten Telefonla veya internet üzerinden Sipariş verebilirsiniz.

www baranrestaurant.net adresinden Hızlı Sipariş bölümüne girerek Siparişinizi verebilir veya WhatsApp sipariş hattı üzerinden kolay bir şekilde Siparişlerinizi oluşturarak lezzetlere kavuşabilirsiniz. Baran Restoran Sipariş Hattımız siz değerli ziyaretçilerimiz için sürekli kontrol edilmekte ve telefonun ucunda mutlaka bir kişi sürekli bulunmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin talepleri bizim için çok değerlidir.

Aradığımızda karşımızda samimi, dürüst, ne istediğinizi anlayan birinin telefona çıkması bizim için gerçekten çok önemlidir. Sizde Baran Restaurant telefon numarası üzerinden Siparişinizi geçebilir ve hızlı paket servis sayesinde yiyeceklerinize sıcak, hızlı, güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin bize çok kolay ulaşabilmesi için iletişim ve teknoloji ağımızı genişleterek daha kolay bir şekilde bizlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Telefon, e-posta, WhatsApp, Instagram, Facebook, Twitter üzerinden bizlere ulaşmanız oldukça kolaydır. Siz hangi platformu veya hangi iletişim yolunu kullanıyorsanız, biz Baran Restaurant olarak sizlere cevap verebilmek, isteklerinizi yerinize yerine getirebilmek için, bütün platformlarda bulunmaya çalışıyoruz.

Dilediğiniz gibi her yerden sipariş verebilmeniz için tüm çaba ve gayreti gösteriyoruz. Tıpkı telefonda sipariş verdiğiniz gibi diğer hangi platformlardan sipariş verirseniz verin, aynı öncelikle ve aynı hızlılıkla sizlere ulaşıyor ve lezzeti sizlerle buluşturuyoruz.

Baran restoranın kaliteli hizmet ve lezzetli yiyecekler de mahrum kalmamanızı tavsiye ediyoruz. Siz de mutlaka denemelisiniz ve bu güzel lezzetlerin keyfini çıkartmalısınız. Sizi restoranımızda ağırlamaktan veya çalışma koşullarına ve  içinde bulunduğumuz pendemi sürecindeki kısıtlama koşullarına bağlı olarak, evinizde ziyaret ederek lezzetlerle buluşturmak için can atıyoruz. 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin